Your Cart

Triko

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Toptan kadın giyim modellerinden olan kadın triko kazak, triko elbise, ve triko etekler sezona uygun modelleri ile rengarenk ve iddialı giyinmeyi seven kadınların dolaplarını süslemektedir.

Değişen moda akımına uyum sağlayan toptan triko elbise modelleri yaz-kış elbise giymekten vazgeçemeyen kadınların favorisidir. Özellikli uzun ve kısa modelleri ile toptan triko elbiseler sezonunun trend ürünleri arasında girmektedir.

Yaz aylarında kullanılabilen trikolar ya da sonbahar-kış aylarında tercih edilebilecek olan salaş trikolar da sıkça tercih edilmektedir. Kazak modelleri daha kalın olduğu için her ortamda kullanımı tercih edilemeyebilir. Böyle durumlarda trikolar hem sportif hem de şık bir görünüm sağlamanın en kolay yolunu kadınlara sunar.

Her tarzdan ve her yaştan kadının tercih edebileceği kadın triko modelleri günün her anında şık olmayı önemseyen kadınlar için modern bir tarzın tamamlayıcı olmaktadır. Özellikle mevsim geçişlerinde sıkça tercih edilen triko kazak modelleri her kadının gardrobunda bulunmaktadır.

Daha çok pastel renklerin öne çıktığı sonbahar - kış sezonunda triko koleksiyonunu dossodossi.com'dan hemen inceleyebilirsiniz.


Sezonun trendiürünleri en kaliteli toptan üretim markalarından sizler için seçiyoruz. Mağazalarınızda müşterilerinize önerebilmeniz için birbirindek şık triko modelleri dossodossi.com'da. Toptan kadın triko modellerinin siparişini hemen oluşturun!